Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

durboet press posypki - itbud - kategoria

Produkt: DUROBET PRESS

Durobet® Press to materiał do wykonania ozdobnych, kolorowych powierzchni tarasów, placów, chodników, muzeów, pubów, restauracji, miejsc ruchu pieszych i pojazdów. System DuroPress, do odciskania formami (stemplami).

Durobet® Press jest suchą posypką cementową opartą na trudno ścieralnych kruszywach kwarcowych.

Durobet® Press stosuje się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dostępne 12 kolorów.

EPC 3

Produkt: Grigio EPC 3

GRIGIO EPC 3 – dekoracyjny system epoksydowo-cementowy, przeznaczony do wykonywania cienkowarstwowych powłok posadzkowych i ściennych.

Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Szczególnie zalecany do miejsc okresowo lub stale mokrych. Dobra odporność na chemię kosmetyczną i AGD.

Produkt: Grigio Extra Dur Flow

Grigio Extra Dur Flow jest cienkowarstwowym bezdylatacyjnym ciągłym systemem (3-4 mm grubości) do tworzenia dekoracyjnych mikro powłok betonowych o właściwościach posadzek przemysłowych, przeznaczonych do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i lekkiego ruchu kołowego

Cena wyświetlana po wyborze wagi i koloru, za 1 sztukę produktu.

Grigio Futura H

Produkt: Grigio Futura H

Grigio Futura H (Hydro) – mikrocement (mikrobeton) do wykonywania cienkowarstwowych okładzin dekoracyjnych w strefach mokrych.

Cena wyświetlana po wyborze wagi i koloru, za 1 sztukę produktu.

TERAZZO PCC

Cienkowarstwowa posadzka typu lastryko. Gotowa, sucha mieszanka zawierająca twarde kruszywa. W zależności od koloru, rodzaje kruszyw: kwarcowe, marmurowe, dolomitowe, granitowe lub bazaltowe.

W celu uzyskania gotowej do rozłożenia posadzki, konieczne jest jedynie dodanie wody. Posypka utwardzająca do dużych obciążeń, klasy ścieralności A 3. Przeznaczona do mocno eksploatowanych nawierzchni.