Beton architektoniczny GRC – co to jest?

Beton architektoniczny GRC firmy Itbud, jest gotową do użycia kompozycją kruszyw mineralnych, bardzo dobrej jakości cementów, dodatków chemicznych oraz włókien szklanych Fiber Glass.

Beton architektoniczny GRC – wymarzony materiał dla dekoratorów i architektów.

Beton architektoniczny najczęściej kojarzy nam się z okładziną ścienną, stosowaną we wnętrzach pomieszczeń, a także na elewacjach zewnętrznych budynków.

Ze względu na swoje bardzo dobre właściwości i efektowny wygląd, jest coraz chętniej wykorzystywany przez firmy dekoratorskie, architektów jak i też przez klientów indywidualnych, którzy samodzielnie wykańczają swój dom lub mieszkanie.

Beton architektoniczny GRC firmy Itbud jest najwyższej jakości.

Firma Itbud od lat ulepsza technologię produkcji, która przekłada się na najwyższą jakość uzyskiwanych produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszanki odlewnicze GRC, natryskowe GRFC, preparaty antyadhezyjne do form, pigmenty i inne niezbędne elementy. Przy użyciu tych materiałów można uzyskać elementy architektoniczne o pożądanej strukturze i kolorze.

Beton architektoniczny GRC do szerokiego wykorzystania, wytworzenia różnych produktów.

Płyty ścienne to tylko jedno z zastosowań naszych betonowych mieszanek GRC. Możemy z nich wykonać prawie wszystko: meble, blaty do kuchni, łazienek, parapety okienne, donice, ozdobną galanterie betonową itd.

Zobacz produkty z betonu architektonicznego w sklepie >>

Zapraszamy do naszego mieszkania pokazowego (showroom) w Warszawie, gdzie można obejrzeć mnóstwo gotowych elementów architektonicznych, wykonanych z gotowych mieszanek GRC.

Mieszkanie pokazowe znajduje się w siedzibie firmy Itbud, w Warszawie, na ulicy Ksawerów 21.

Posiadamy także oddzielną witrynę internetową, przeznaczona do prezentacji produktów z betonu architektonicznego, w ramach marki Faktoria Betonu.

Zobacz witrynę internetową Faktoria Betonu >>

Beton architektoniczny GRC – efekt dekoratorski.

Beton architektoniczny GRC w formie płyt ściennych i/lub szerokiego zakresu różnego rodzaju produktów, nadaje wnętrzu wyjątkowy, industrialny klimat. Surowa forma betonu wcale nie wprowadza w pomieszczeniu chłodnej atmosfery.

Beton architektoniczny GRC – zakres oferty.

Wśród naszych licznych propozycji, znajdą Państwo gotowe mieszanki, z których można uzyskać beton architektoniczny o różnym stopniu porowatości oraz odmiennym wyglądzie i właściwościach. Oferujemy:

 • GRC Classic – do wykonywania odlewów o porowatej strukturze, przypominającej wyglądem trawertyn,
 • GRC – GT – do wykonywania odlewów o dużych rozmiarach, struktura trawertynu,
 • GRC – Hydro – mieszanka cechująca się dużym stopniem wodoszczelności, do zastosowania na przykład w kuchni, łazience lub ogrodzie.
 • GRC – SSC – kompozyt o właściwościach samozagęszczających,
 • GRC – Ultra – do tworzenia odlewów o porowatej strukturze i niewielkiej grubości,
 • GRC – Classic S – mieszanka do odlewów o gładkiej strukturze,
 • GRC – Detail – dzięki której wykonamy małe detale strukturalne,
 • GRC – GT-S – kompozyt do wykonywania odlewów o gładkiej strukturze i dużych rozmiarach,
 • GRC – Skalik – do ręcznego formowania małych elementów przestrzennych,
 • GRC – Ultra S – odlewy o niewielkiej grubości i gładkiej strukturze.
 • GRC – Rapid – super szybki, wyjęcie z formy po 0,5 godziny.

Jako producent betonu architektonicznego GRC, jesteśmy również w stanie wykonać gotową mieszankę o konkretnych właściwościach, na Państwa indywidualne zamówienie.

Beton architektoniczny GRC – szkolenie.

Jesteś może osobą, która dopiero chciałaby rozpocząć swoją przygodę z wykorzystania tego materiału? Poznać jej zastosowania i sposób pracy z betonem? Może masz już wiedzę, ale chciałbyć / chciałabyś dowiedzieć się więcej?

Dla wszystkich chętnych organizujemy okresowe szkolenia. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Można skonsultować się z obecnymi na miejscu Doradcami Technicznymi oraz Technologiem.

Dowiedz się więcej o szkoleniach >>

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na szkolenie.