7 korzyści uczestnictwa w szkoleniu & warsztatach firmy Itbud.

1. Wyjątkowe doświadczenie.

Jest to jedyne dostępne w Polsce szkolenie & warsztaty, które w tak kompleksowy sposób przekazuje informacje i praktykę pracy z betonem architektonicznym, mikrocementem, betonem stemplowanym, posadzkami przemysłowymi.

2. Dwa razy więcej praktyki niż teorii.

Rozpoczynamy od teorii, której zrozumienie jest niezbędne aby pozyskać dalszą wiedzę i doświadczenia. Teoria zajmuje jednak nie więcej niż około 1/3 czasu naszych zajęć, pozostałe 2/3 czasu to praktyka, czyli warsztaty. Czujemy się w tym kompetentni, ponieważ posiadamy 28 letnie doświadczenie.

3. Zaangażowanie uczestników.

Podczas trwania warsztatów, uczestnicy mogą samodzielnie wykonać elementy oraz galanterię betonową: płyty, stoły, blaty, umywalki, zlewy, donice, meble, posadzki, ściany.

4. Nielimitowane wsparcie Doradców Technicznych, w trakcie trwania zajęć.

W trakcie zajęć dostępni są Doradcy Techniczni, którzy służą pomocą i odpowiadają na nawet najtrudniejsze pytania.

5. Możliwość dzielenie się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi uczestnikami.

Nie bez znaczenia jest poznanie na zajęciach innych uczestników, którzy posiadają takie same zainteresowania i mogą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Nawiązane kontakty biznesowe bardzo często prowadzą do dalszej współpracy.

6. Certyfikat ukończenia zajęć.

Każdy Uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia zajęć, potwierdzający posiadanie wiedzy i umiejętności praktycznych stosowaniu materiałów, które były prezentowane i użyte podczas warsztatów.

7. Kupony rabatowe na tańsze zakupy.

Każdy z Uczestników otrzymuje kupony rabatowe na zakup materiałów w sklepie internetowym Itbud.