7 korzyści uczestnictwa w Warsztatach Szkoleniowych Itbud

1. Wyjątkowe doświadczenie.

Są to jedyne dostępne w Polsce Warsztaty Szkoleniowe, które w tak kompleksowy sposób przekazują informacje i praktykę pracy z betonem architektonicznym, mikrocementem, betonem stemplowanym, posadzkami przemysłowymi.

2. Dwa razy więcej praktyki niż teorii.

Rozpoczynamy od teorii, której zrozumienie jest niezbędne aby pozyskać dalszą wiedzę i doświadczenia. Teoria zajmuje jednak nie więcej niż około 1/3 czasu. Pozostałe 2/3 to praktyka pracy z materiałem. Czujemy się w tym kompetentni, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie.

3. Zaangażowanie uczestników.

Warsztaty Szkoleniowe są tak zorganizowane, aby uczestnicy mieli możliwość uczestnictwa praktycznego w zajęciach. Staramy się też zapewnić możliwie jak największą interakcję między prowadzącymi a uczestnikami.

4. Nielimitowane wsparcie Doradców Technicznych.

W trakcie Warsztatów Szkoleniowych dostępni są Doradcy Techniczni – praktycy, którzy służą pomocą i odpowiadają na nawet najtrudniejsze pytania.

5. Możliwość dzielenie się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi uczestnikami.

Nie bez znaczenia jest poznanie na zajęciach innych uczestników, którzy posiadają takie same zainteresowania i mogą się dzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Nawiązane kontakty biznesowe bardzo często prowadzą do dalszej współpracy.

6. Certyfikat ukończenia zajęć.

Każdy Uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia.

7. Kupony rabatowe na tańsze zakupy.

Każdy z Uczestników może otrzymać kupony rabatowe na zakup materiałów w sklepie internetowym Itbud.