Usługa Wykonania Tynku Dekoracyjnego Na Ścianę Mikrocement Grigio Hydro

Pomieszczenia wewnątrz budynku, strefa mokra

Tynk w formie dekoracyjnej i ochronnej, szczelnej mikrowarstwy  o charakterze betonu.

Zawiera w swoim składzie spoiwa hydrauliczne, drobne specjalistyczne kruszywa oraz domieszki poprawiające właściwości fizyko-chemiczne materiału, zwłaszcza szczelność warstwy. Ma postać proszku do rozrabiania z wodą lub wodą z pigmentami barwiącymi.

Aranżacja przestrzeni (design)

Cienka warstwa tynku Mikrocement Grigio Hydro nie zabiera przestrzeni w pomieszczeniu i nadaje jej estetycznego wyglądu.

Standardowe kolory: biały, naturalnie szary, platynowy, ecru, błękitny najlepiej pasują do pomieszczeń nowoczesnych, o charakterze loftowym i przemysłowym. Są to kolory na tyle uniwersalne, że nadają się także do innych aranżacji.

Jeśli potrzebny jest inny kolor niż podstawowy, materiał można wybarwiać na dowolny inny kolor, używając pigmentów.

Można także nadać powierzchni fakturę.

Funkcjonalność

Tynk: Mikrocement Grigio Hydro jest przeznaczony do nakładania na ściany wewnątrz pomieszczeń, w których występuje wilgoć i stojąca woda (łazienki, kuchnie).

Grigio Hydro wykazuje odporność na grzyby, pleśnie i glony oraz jest wodoodporny.

Tynk charakteryzuje się wysoką przyczepnością do większości podłoży oraz elastycznością. Wykazuje zdolność do przenoszenia naturalnych odkształceń.

Dekoracyjna i ochronna mikrowarstwa jest odporna na UV.

Na ściany w pomieszczeniach suchych polecamy tynk Mikrocement Grigio M. Tynk elewacyjny Mikrocemnet Grigio A, jest używany na zewnętrznych fasadach budynków.

Tynk Mikrocement Grigio M – przykład realizacji

Mikrocement na ściany

Tynk Mikrocement Grigio M – kolejne przykłady realizacji