Posadzki przemysłowe Wrocław

Posadzki przemysłowe Wrocław i okolice.

Regionalny Manager Techniczno – Handlowy Wrocław

Jarosław Kłos
+ 48 601 238 270
j.klos@itbud.com.pl

Firma itBUD oferuje materiały, całe systemy, wykonanie posadzek przemysłowych oraz szkolenia.

1. Jesteśmy producentem wszystkich materiałów potrzebnych do wykonania powierzchni typu posadzki przemysłowe, posadzki cienkowarstwowe, posadzki dekoracyjne.

2. Dostarczamy wybrane materiały: utwardzacze do betonu, impregnaty, lakiery, masy posadzkowe lub całe systemy posadzkowe. Jakość naszych produktów jest poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku.

3. Wykonanie posadzek przemysłowych. Organizujemy wykonawstwo i dbamy o dostawę odpowiednich materiałów. Doradzamy jak spełniać wymagania technologiczne podczas realizacji.

4. Prowadzimy szkolenia praktyczne i teoretyczne dla wykonawców i inwestorów, na których poznasz teorię, jak i praktykę przygotowania posadzek przemysłowych. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i odpowiemy na twoje pytania. Szkolenia są organizowane cyklicznie.

Posadzka przemysłowa betonowa

Posadzka przemysłowa betonowa to wykończenie podłogi stosowane przede wszystkim w obiektach przemysłowych o dużych wymaganiach względem obciążeń mechanicznych, chemicznych oraz termicznych. Firma itBUD jako nieliczna na rynku, posiada potwierdzenie parametrów dla swoich produktów w wydanych dla nich Aprobatach Technicznych ITB.

Posadzki przemysłowe Wrocław i okolice

Jakość na 1 miejscu

Naszym największym powodem do dumy jest stale powiększająca się liczba naszych klientów. Klientami są głównie wykonawcy i inwestorzy, ale także klienci indywidualni. Działamy na runku już od ponad 27 lat. Na nasze produkty udzielamy 2 lub 3 letniej gwarancji. Produkty spełniają wszystkie wymagane normy, certyfikaty i atesty obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej.

Jak należy rozumieć termin: ,,trwałość posadzek przemysłowych”?

Inwestorzy przede wszystkim oczekują posadzki, która wytrzyma planowane obciążenie betonu m.in. wywołane ruchem kołowym i pieszym. Odporność na wodę i zabrudzenia ma także olbrzymie znaczenie. Ograniczenie pylności betonu jest niezbędne dla właściwego działania maszyn i urządzeń. Estetyka powinna być na wysokim poziomie. Najważniejszym parametrem jest beton.

Przeczytaj więcej na temat trwałości posadzek przemysłowych >>