Mikrocemet usługi, czego dotyczą?

Mikrocement usługi to szeroka i unikalna oferta firmy Itbud, która dotyczy profesjonalnego:

1. Położenia nowej posadzki albo naprawy lub odnowienia istniejącej podłogi w technologii mikrocementu.

2. Nałożenia cienkiej, dekoracyjnej warstwy na ścianę i sufit. Warstwa może być jednolita, albo przybrać formę mniejszych lub większych płyt.

Chcę zlecić wykonanie posadzki z mikrocementu lub warstwy dekoracyjnej na ścianę >>

Chcę zlecić wykonanie naprawy & konserwacji >>

mikrocement usługi

 

Mikrocemet usługi, czy ceny materiałów są wliczone?

Tak, cena materiałów jest wliczona w cenę usługi. Większość materiałów produkujemy sami, dlatego nie poniesiesz kosztów pośredników handlowych.

Mikrocemet usługi, jak długo działa firma Itbud i jakie posiada doświadczenie?

Mikrocement usługi, działamy na rynku budowlanym w Polsce od 28 lat. Nasze początki prowadzą do Instytutu Techniki Budowlanej (ITB). W okresie przekształceń ustrojowych w Polsce, wyodrębniliśmy się jako niezależna spółka. Cały czas pracujemy na terenie ITB.

Zobacz informacje o Instytucie Techniki Budowlanej >>

Przez wszystkie te lata jako firma Itbud, zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie. Produkty, które sprzedajemy lub używamy realizując usługi, w większości produkujemy sami. Oznacza to, że nie musisz płacić pośrednikom handlowym. Są to polskie produkty. Kupując je, wspierasz polskie firmy i miejsca pracy w Polsce.

Mikrocemet usługi, jak zapewniamy najwyższą jakość?

Jakość wykonania usługi zapewniamy przede wszystkim używając sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów systemu posadzkowego lub ściennego oraz spełnienie wymagań technologicznych danego typu prac. Ekipa realizująca prace, posiada duże doświadczenie i używa profesjonalnego sprzętu.

1. Mikrocement usługi: najwyższa jakość materiałów

Dzięki stałemu nadzorowi i badaniom produktów, oraz wiedzy o ich użytkowaniu w długim okresie czasu, możemy dostosowywać ich recepturę do postępu naukowo-technicznego. Opracowujemy także nowe produkty, które spełniają specyficzne wymagania. To co jest warte podkreślenia, mamy dostęp do najnowocześniejszej chemii budowlanej. Nie musimy używać tańszych substytutów, o gorszych parametrach.

2. Mikrocement usługi: dopracowany system posadzkowy lub ścienny, a nie przypadkowe produkty

Mikrocement usługi firmy Itbud opiera się na materiałach, które są odpowiednio dobrane pod względem typu inwestycji, warunków w miejscu prac, sposobu użycia i ilości użytych materiałów, właściwości fizyczno-chemicznych. Inwestor lub klient końcowy wie, że używa właściwych, wysokiej jakości materiałów dla danego typu posadzki oraz odpowiedniej ich ilości – nie za mało, nie za dużo, tylko w sam raz.

Mamy pewność, że zostały sprawdzone interakcje fizyczno-chemiczne między składnikami systemu w krótkim i długim okresie czasu. Z punkt widzenia inwestycji, znacznie ogranicza to ryzyko prac, pozwala na łatwiejsze oszacowanie kosztów i uniknięcie ,,niespodzianek”.

3. Mikrocement usługi: użycie profesjonalnego sprzętu

Pewnych etapów prac nie da się wykonać dobrze i na czas za pomocą nieprofesjonalnego sprzętu zwłaszcza, jeśli inwestycja jest większa. Ryzykujemy wtedy wyjściem poza harmonogram prac oraz pojawieniem się niedoróbek. Pracownicy Itbud, oraz firmy z którymi współpracujemy, użytkują profesjonalnego sprzętu.

4. Mikrocement usługi: spełnienie wymagań technicznych w trakcie realizacji prac

Jakość usługi zapewniamy również przez spełnienie wymagań technologicznych realizacji danego typu inwestycji. Wymagania technologiczne dotyczą właściwego postępowania z materiałami systemu w warunkach prowadzonej inwestycji i obejmują cały proces przygotowania, kładzenia, zabezpieczenia i konserwacji.

5. Mikrocement usługi: doświadczony zespół wykonawców

Usługi realizowane są przez zaufanych wykonawców Itbud lub bezpośrednio przez naszą firmę.

Mikrocement usługi: kto może zlecić położenie podłogi, albo dekorację ściany?

W gronie naszych klientów są zarówno osoby prywatne jak również firmy wykonawcze, realizujące budowę lub renowację budynków mieszkaniowych, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.

Mikrocement usługi. Czy firma Itbud może podać przykłady zrealizowanych inwestycji?

Oczywiście, że tak. Pod poniższym adresem znajdziesz przykłady realizacji.

Zobacz przykłady realizacji firmy Itbud >>

Przygotował: Itbud.