Posadzka żywiczna Itbud

Posadzka żywiczna w firmie kosmetycznej Bell, Józefów pod Warszawą

Położenie nowej posadzki w zakładzie produkcyjnym kosmetyków Bell w Józefowie pod Warszawą. Stara posadzka w formie wykładziny PCV została usunięta. Po przygotowaniu podłoża, położono nowoczesną i funkcjonalna posadzkę epoksydową (żywiczną) na 45 m2. Użyto mieszanki kruszyw w kolorze białym i zielonym. Realizacja przez zespół wykonawczy Itbud.

Więcej
Artystyczna posadzka poliuretanowa

Artystyczna posadzka poliuretanowa, Płock

Posadzka poliuretanowa 85 m2 w domu jednorodzinnym w Płocku. Jako wykonawcy firmy Itbud, w zlecanych nam pracach, staramy się spełnić wszystkie wymagania inwestora. W tym przypadku chodziło o 2 kolorową aranżację artystyczną podłogi. Posadzka poliuretanowa w kolorze bazowym RAL 9003 biały sygnałowy z ciemnymi pasami o różnej wielkości i kształcie. Dzięki temu podłoga nabrała własnego charakteru.

Więcej
Posadzka poliuretanowa

Posadzka poliuretanowa w mieszkaniu, Żoliborz Warszawa

Dzielnica Żoliborz jest jednym z tych obszarów w Warszawie, w których często wykonujemy posadzki dla klientów. Tym razem jest to posadzka w mieszkaniu o powierzchni 35 m2 w nowoczesnej technologii poliuretanowej. Kolor posadzki to RAL 7040 – Window Grey, popielaty pirytowy. Oczywiście odbiór koloru będzie zależał od ilości światła naturalnego i oświetlenia…

Więcej