Usługa Wykonania Powłoki Meblarskiej Mikrocementowej

Na meble: stoły, stoliki, krzesła, szafy, drzwi, regały, łóżka, parapety itp.

Cienka powłoka mikrocementu nałożona na meble to doskonały sposób na ich odnowienie albo wytworzenie nowych, oryginalnych mebli.

Aranżacja (design)

Nałożenie cienkiej powłoki dekoracyjnej na meble to metoda na nadanie im interesującego wyglądu. Meble mogą wtedy pasować do wnętrza i podkreślić jego wystrój albo stać się centralnym elementem dekoracyjnym, nadającym charakter całemu pomieszczeniu.

Meble z powłoką mikrocementową świetnie wyglądają w przestrzeniach nowoczesnych, modernistycznych, przemysłowych – co wiąże się ze specyfiką materiału. Duże możliwości kształtowania cienkiej warstwy dekoracyjnej w zakresie koloru, odbicia światła i faktury powodują, że zakres możliwej aranżacji jest szerszy niż tylko zastosowanie do takich pomieszczeń. Wszystko zależy od wizji i zdolności dekoratora.

Kolory podstawowe i najczęściej wykorzystywane: biały, jasno szary, szary, ciemno szary. Stosując pigmenty, uzyskamy dowolny kolor. Możemy także kontrolować poziom odbicia światła (połysk / mat).

Powłoka mikrocementowa doskonale odwzorowuje strukturę betonu. Efekt jest znacznie lepszy od materiałów, które mają za cel imitować beton.

Meble na które nałożono cienką warstwę dekoracyjną, uzyskują cechę ,,hand made” – pracy ręcznej. Stają się przez to produktem unikalnym. Jeśli jest taka potrzeba aby ujednolicić wygląd mebli, można to osiągnąć przy większym nakładzie pracy.

Warty podkreślenia jest efekt ,,ciężkości”. Meble z nałożoną cienką warstwą mikrocementu meblarskiego, w niewielkim stopniu zyskują na wadze. Pozorny, ,,optyczny” przyrost wagi danego stołu czy szafy jest dużo większy.

Funkcjonalność powłoki meblarskiej, mikrocementowej

Powłoka meblarska ma dużą funkcjonalność. Można ją wykorzystać do odnowienia starych mebli, nadając im zupełnie nowy wygląd. Materiał można także nałożyć na nowe meble.

Powłokę mikrocementu można nakładać nawet na najzwyklejsze, najtańsze płyty meblowe oferowane przez popularnych producentów. Doskonale przylega do różnych materiałów, wykorzystywanych w produkcji mebli i nadaje się do późniejszej obróbki.

Powłoka mikrobetonu pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również ochronną. Dzięki temu przedłuża żywotność mebli.

Na jakich materiałach można nakładać powłokę mikrocementową?

Cienką powłokę mikrocementową można nakładać na każdej płycie meblowej a potem poddać obróbce.

Powłoka dekoracyjna znakomicie połączy się z płytą surową, nawet typu OSB. Doskonale ,,współpracuje” z materiałami starych i wysłużonych mebli. Standardowe, drewnopodobne okleiny nie stanowią przeszkody.

Jak zapewniamy jakość wykonania usługi?

Jakość wykonania usługi jest zapewniana przez:
1. użycie wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów,
2. wykonanie zgodne z wymaganiami technologicznymi.

Jakość wykonania usługi
=
materiały Itbud
+
realizacja zgodna z wymaganiami technologicznymi

Materiały wysokiej jakości Itbud

Materiały oraz ich ilość jest odpowiednio dobrana pod względem typu prowadzonej pracy.

Wymagania technologiczne

Jakość usługi jest zapewniona również przez spełnienie wymagań technologicznych realizacji danego typu prac. Wymagania technologiczne dotyczą właściwego postępowania z materiałami.

Powłoka meblarska, mikrocementowa – przykład realizacji

Powłoka mikrocementowa meblarska

Powłoka meblarska, mikrocementowa – kolejne przykłady