Usługa Wykonania Naprawy Posadzki Dekoracyjnej

Pylenie, klawiszowanie,ubytki punktowe, pęknięcia, oderwanie, niejednorodna barwa

W naszym długoletnim okresie zajmowania się tematyką napraw posadzek, opracowaliśmy materiały i systemy naprawcze, które skutecznie i na długi czas dadzą zniszczonej powierzchni betonowej „drugie życie”.

Posadzki betonowe, przemysłowe oraz żywiczne podczas normalnej eksploatacji poddawane są dużym obciążeniom mechanicznym, termicznym i chemicznym.

Posadzki wykazują się dużą odporność na obciążenia. Mimo tego z upływem czasu mogą powstawać różnego rodzaju uszkodzenia np. pylenie i klawiszowanie posadzki, uszczerbki punktowe, pękania, wyszczerbienia dylatacji, przebarwienia i plamy.

W momencie kiedy zauważymy powstanie uszkodzenia, należy niezwłocznie przystąpić do jego naprawy. Odkładanie tego w czasie, spowoduje pogorszenie i dalsze zniszczenie powierzchni posadzki, która może w dłuższym terminie okazać się niemożliwa do regeneracji.

Wybór technologii naprawy betonu czy posadzki, uzależniony jest od rodzaju uszkodzenia oraz od rodzaju i typu posadzki.

Jeżeli istnieje możliwość skutecznego i trwałego naprawienia posadzki lub innego elementu betonowego, powinniśmy to rozważyć zanim podejmiemy decyzję o wykonaniu nowej nawierzchni. Naprawa będzie rozwiązaniem na pewno szybszym i tańszym.

Przykłady uszkodzeń betonu i posadzki

Ubytki punktowe

Ubytki punktowe

Pęknięcia

Pęknięcia

Pyląca posadzka

Pyląca posadzka

Klawiszowanie posadzki

Klawiszowanie posadzki

Oderwanie powłoki

Oderwanie powłoki

Niejednorodna barwa

Niejednorodna barwa