Przedsiębiorstwo Itbud Sp. z o.o. istnieje na rynku chemii budowlanej od 30 lat. Nieustannie dbamy o wypełnienie szczegółowych wymagań technologicznych i norm, co pozwala nam oferować produkty i usługi najwyższej jakości. Rozwój zakładów umożliwia stałe poszerzanie asortymentu produktów i usług.

Korzystamy z najnowszych technologii wykonywania i renowacji posadzek dekoracyjnych oraz przemysłowych. Oferta Itbud Sp. z o.o. to jednak nie tylko posadzki, lecz także impregnaty do betonu, żywice epoksydowe, tynki dekoracyjne, mikrocementy oraz inne artykuły chemii budowlanej. Ostatnio dodaliśmy produkty z betonu architektonicznego do naszej oferty.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży, usprawnianiu obecnych i wdrażaniu nowych koncepcji oraz technologii w procesie produkcyjnym, zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę, sprawną i szybką realizację zamówień oraz dostaw.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest stale powiększające się grono nowych Kontrahentów.

Naszym celem jest dostarczanie kompletnych, sprawdzonych rozwiązań (systemów) w zakresie posadzek przemysłowych i dekoracyjnych oraz pozostałych produktów, spełniających najwyższe wymagania techniczne.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, słuchamy, doradzamy, szkolimy, a także opracowujemy dla Niego specjalistyczne rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.