Posadzka przemysłowa Poznań

Posadzka przemysłowa Poznań i okolice.

Regionalny Manager Techniczno – Handlowy Poznań

Mariusz Janeczko
+ 48 601 358 424
m.janeczko@itbud.com.pl

Firma itBUD oferuje:

1. Materiały, których jesteśmy producentem. Kupujesz nie od pośredników, którzy doliczają swoją marże, ale od producenta materiałów po najniższej możliwej cenie.

2. Całe systemy, w których materiały są ważnym, ale nie jedynym elementem. Jakość materiałów i oferowanych systemów jest poparta naszym 27 letnim doświadczeniem na rynku.

3. Wykonanie posadzek przemysłowych. Nie musisz sam organizować i realizować takiej inwestycji, zadbać o kupno odpowiednich materiałów oraz ich ilości, spełniać wymagania technologiczne podczas realizacji. My zrobimy to za ciebie. Znamy się na tym. Realizowaliśmy i realizujemy wiele takich inwestycji.

4. Doradztwo w zakresie zakupu właściwych materiałów, ich odpowiedniego przechowywania oraz wykorzystania.

5. Szkolenia dla wykonawców i inwestorów, na których poznasz teorię, jak i praktykę przygotowania posadzek przemysłowych. Spotkasz tutaj ludzi z olbrzymim doświadczeniem, którzy chętnie podziela się swoją wiedzą i odpowiedzą na twoje pytania. Szkolenia są organizowane cyklicznie.

Posadzka przemysłowa betonowa – co to jest ?

Jest to wykończenie podłogi stosowane przede wszystkim w obiektach przemysłowych o dużych wymaganiach względem obciążeń mechanicznych, chemicznych oraz termicznych. Firma itBUD jako nieliczna na rynku posiada potwierdzenie parametrów dla swoich produktów wydanych dla nich Aprobatach Technicznych ITB.

Systemy Posadzek przemysłowych

Posadzki Betonowe powierzchniowo utwardzona DST, System Durobet

Posadzki Żywiczne Epoksydowe, System itPOX

Posadzki Cienkowarstwowe Betonowe, System itFloor

Posadzki Antystatyczne, System Durobet SiC

Nawierzchnie Beton Stemplowany, System DuroPress

Posadzki Bezspoinowe Betonowe, System DuroBet