(1) Nasze szkolenia online obsługuje oprogramowanie ZOOM. Do uczestnictwa w szkoleniu nie jest potrzebny zakup licencji programu.

(2) Po zapisaniu się na szkolenie, w terminie bliskim rozpoczęcia – otrzymacie Państwo wiadomość mailową z linkiem. Po kliknięciu na link, będziecie Państwo mogli uczestniczyć w szkoleniu. Program Zoom może poprosić o wcześniejsze zainstalowanie dodatku (programu) na Państwa komputerze.

(3) Okienko programu ZOOM, po zarejestrowaniu się na szkoleniu, jest w języku angielskim. Występują jednak tylko nieliczne wyrazy, których zrozumienie, nie powinno sprawiać kłopotu. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc.

(4) Z uwagi na komfort użytkowników oraz sprawne przeprowadzenie szkolenia, transmisja dźwięku od uczestników jest domyślnie wyłączana *). Czat na komunikację i zadawanie pytań jest cały czas aktywny.

*) Transmisja dźwięku od konkretnego użytkownika / użytkowników może być włączona, w sytuacji dyskusji, odpowiedzi na pytania, pomocy z programem.

(5) Każdy uczestnik szkolenia ma prawo do indywidualnych konsultacji online przez 30 minut z obrazem i dźwiękiem. Konsultacje organizowane są na życzenie uczestnika, po zakończeniu szkolenia w czasie dogodnym dla uczestnika i prowadzącego. Doskonała możliwość zadania indywidualnych pytań, które mogą pojawić się już po zakończeniu szkolenia.

(6) Wymagane jest posiadanie:

a) odpowiedniego pakietu internetowego, umożliwiającego nieprzerwany transfer (streaming) obrazu i dźwięku, o jakości najlepiej Full HD między użytkownikiem i prowadzącym szkolenie. Każdy dostawca usług internetowych udzieli informacji na temat pakietu internetowego, spełniającego te wymagania,

b) kamery internetowej, mikrofonu i słuchawek / głośnika.

(7) Zabronione jest:

a) nagrywanie przebiegu szkolenia,

b) transmitowanie, publikowanie przebiegu szkolenia, jeśli nie uzyskało się do tego prawa,

c) wyłączenie transmisji obrazu w trakcie trwania szkolenia, w wyniku czego prowadzący nie widzi wizerunku uczestnika,

d) zakrywaniu twarzy *), używaniu okularów przeciwsłonecznych, zastępowanie swojego wizerunku innym obrazem,

*) używanie maseczki jest dozwolone.

e) używanie słów i wyrażeń w mowie i piśmie powszechnie uważanych za wulgarne, obraźliwe oraz o charakterze rasistowskim.

(8) W sytuacji nie spełnienia jednego z wymienionych wymagań, wyliczonych w punkcie 7, organizator może odłączyć uczestnika ze szkolenia, bez konsekwencji prawnych i finansowych. W takiej sytuacji zapłata za szkolenie nie zostanie zwrócona.

(9) Przydatne linki:

Artykuł na blogu: Mikrocement – szkolenie internetowe on line, przeznaczone dla firm i osób prywatnych >>

Synchronizacja czasu lokalnego z czasem w Warszawie: Czas w różnych częściach świata >>

Narzędzie Zoom do szkoleń online: ZOOM >>

Narzędzie Zoom do szkoleń online (w języku angielskim): ZOOM >>

Testowanie połączenia internetowego ZOOM (w języku angielskim): ZOOM >>

Zakup kamery internetowej: Ceneo >> I Allegro >> I x-kom >> I Euro AGD >> I Komputronik >>