Wszystkie usługi naprawy, konserwacji i zabezpieczenia betonu >>

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wypełnij i wyślij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz zapytania

SzlifowanieLakierowanieImpregnacja

PosadzkaŚcianaSufitKostka brukowaBeton stemplowanyInne

Zaznacz przynajmniej 2 pierwsze zgody.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię , Nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w związku z moim zapytaniem wyrażonym w formularzu na stronie internetowej. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do przetworzenia zapytania, oraz badania satysfakcji klienta. Czas przetwarzania danych to 24 miesięcy. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp.z o.o., 02-656 Warszawa, ul. Ksawerów 21, tel: +48 22 843 37 81

* Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp.z o.o., w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie w celu określenia preferencji lub potrzeb w zakresie produktów sprzedawanych przez itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp.z o.o.

Zgoda na kierowanie komunikacji marketingowej, ofert drogą elektroniczną (wynikająca z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i prawa telekomunikacyjnego) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp.z o.o. informacji handlowo – marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych akceptuję następującą formę kontaktu za pomocą:
- Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe)
- Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe)

Objaśnienie: * - pole wymagane.