W naszym sklepie pojawił się nowy produkt – HYDRO Plus

Komponent HYDRO Plus to preparat polecany szczególnie do elementów mających nieustanny kontakt z wodą takich jak zlewy, brodziki, fontanny, baseny, elementy małej i średniej architektury ogrodowej, elementy galanterii betonowej, obiektów w stylu loftowym, domach oraz w obiektach publicznych o średnim natężeniu użytkowania.

Szczegóły

W naszym sklepie pojawił się nowy produkt – GRIGIO Futura H

Grigio Futura H (hydro) wodoodporna powłoka mikrobetonowa – cienkowarstwowy materiał do wykonywania np. basenów, oczek, miejsc wokół basenów, łazienek, kabin, brodzików oraz innych miejsc narażonych na kontakt z wodą. Do stosowania na zewnątrz i na wewnątrz w zalecanej grubości warstwy o grubości od 2 do 3 mm. Produkt polecany do wykonywania dekoracyjnej i ochronnej mikro warstwy o charakterze betonu na większości podłoży mineralnych i innych materiałach powszechnie stosowanych w budownictwie.

Szczegóły

Nasz Dystrybutor i Wykonwca w Londynie, firma DYSPACE LTD

Miło nam poinformować o Naszym Dystrybutorze oraz Wykonawcy w Londynie, który wykonuje usługi budowlane z zakresu mikrocementu GRIGIO Futura i betonu cienkowarstwowego w domach jednorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej tj. szkoły, galerie, biurowce, osiedla mieszkalne, budynki wielorodzinne itp.
Firma DYSPACE LTD posiada wieloletnie doświadczenie i gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Szczegóły