Oferujemy Państwu nowoczesny i unikalny w swojej strukturze system dekoracyjny. Jest doskonały nie tylko do budownictwa mieszkaniowego. Mikrocement świetnie sprawdzi się też w budynkach komercyjnych, które ze względu na charakter świadczonych usług (hotele, wellness&spa, biura, restauracje), muszą posiadać rozwiązania cechujące się doskonałą estetyką.

Mikrocement w branży nazywany systemem milimetrowym jest super ciekowarstwową zaprawą, której grubość nie przekracza 2-3 milimetrów. Jej głównym składnikiem jest cement, lecz dla uzyskania cienkiej, spoistej i jednolitej warstwy wykorzystuje się również różnego rodzaju polimery. Jedną z podstawowych zalet tego rozwiązania jest fakt, że może być ono z powodzeniem stosowane na każdy rodzaj wykończenia ścian czy podłogi.

Warstwę mikrocementu mogą Państwo wylać i rozprowadzić na płytkach, panelach, drewnie, kafelkach, betonie, a także ścianach wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Doskonale sprawdza się on również jako dodatkowa warstwa na armaturze łazienkowej, parapetach, blatach kuchennych czy meblach. Dzięki niemu możemy uzyskać industrialny i surowy wygląd, przypominający klasyczny beton, jednak z tą różnicą, że proponowany przez nas system jest niepylący. Warto pamiętać, że mikrocement może być stosowany tylko na ściany, podłogę, meble czy inne elementy znajdujące się wewnątrz pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo mikrocement meblarski, dedykowany do wykonywania przedmiotów i elementów użytkowych, takich jak wanny, umywalki, lampy, meble czy parapety. Oferujemy również mieszankę idealną do nakładania na posadzki i ściany. Pozwala to osiągać unikalne i niebanalne efekty wykończeniowe.

Jeżeli myślą Państwo o zastosowaniu materiału do wykonania posadzki, to poza tym, że jest on niepylący i nadaje efektowny charakter dekoracyjny całemu wnętrzu, to posiada również przewagę nad klasycznym betonem. Posadzka wykonana z mikrocementu jest gotowa do ruchu pieszego po 24 godzinach od aplikacji, a po 7 dniach schnięcia do całkowitego użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Grigio Futura H

270.60zł

Grigio Futura H (hydro) wodoodporna powłoka mikrobetonowa – cienkowarstwowy materiał do wykonywania np. basenów, oczek, miejsc wokół basenów, łazienek, kabin, brodzików oraz innych miejsc narażonych na kontakt z wodą. Do stosowania na zewnątrz i na wewnątrz w zalecanej grubości warstwy o grubości od 2 do 3 mm.  Produkt polecany do wykonywania dekoracyjnej i ochronnej mikro warstwy o charakterze betonu na większości podłoży mineralnych i innych materiałach powszechnie stosowanych w budownictwie.

Grigio Futura M

209.10zł

Z mikrocementu Meblarskiego  można wykonać szereg elementów użytkowych takich jak: meble, lampy, umywalki, wanny, panele dekoracyjne, parapety czy donice.

Grigio Futura P

196.80zł

Mikrocement Grigio Futura P – cienkowarstwowy materiał do wykonywania posadzek dekoracyjnych o grubości od 2 do 3 mm,  produkt polecany do wykonywania dekoracyjnej i ochronnej mikro warstwy o charakterze betonu na większości podłoży mineralnych, drewnopochodnych i innych materiałach powszechnie stosowanych w budownictwie.